کلاس شماره قانون روزنامه انتخابات خبر

کلاس: شماره قانون روزنامه انتخابات خبر کاریکاتور

گت بلاگز اخبار حوادث ردپای یک زن در تیراندازی مرگبار مشهد

تیراندازی مرگبار مشهد با اسلحه وینچستر به خاطر اختلافاتی بوده که بر سر ارتباط با یک زن رخ داده است.

ردپای یک زن در تیراندازی مرگبار مشهد

عبارات مهم : ماشین

تیراندازی مرگبار مشهد با اسلحه وینچستر به خاطر اختلافاتی بوده که بر سر ارتباط با یک زن رخ داده است.

به گزارش روزنامه خراسان ؛ ماجرای این جنایت هولناک شب یکشنبه گذشته از آن جا شروع شد که سرنشینان یک دستگاه پراید سفیدرنگ در چهارراه امامیه مشهد در حال پیاده شدن از ماشین بودند که پراید دیگری در همان محل توقف کرد. در همین هنگام ناگهان صدای شلیک گلوله ای ساچمه ای از سلاح وینچستر، آرامش منطقه را به هم ریخت. جوانی که وینچستر را در دست می فشرد به سوی راننده 34 ساله پراید سفیدرنگ شلیک کرد و تعداد زیادی گلوله روی سر و صورت و قفسه سینه راننده جوان نشست. دو سرنشین دیگر پراید که از ماشین پیاده شده است و با دیدن مهاجمان پا به فرار گذاشته بودند، دوباره به صحنه اتفاق بازگشتند.

با گزارش این اتفاق به مراکز امدادی، بلافاصله نیروهای انتظامی و اورژانس وارد عمل شدند و در حالی که 3 مهاجم ناشناس از محل گریخته بودند، پیکر راننده 34 ساله به یکی از مراکز درمانی در منطقه قاسم آباد انتقال یافت ولی او به علت شدت خونریزی و اصابت گلوله های متعدد ساچمه ای، جان خود را از دست داد.

ردپای یک زن در تیراندازی مرگبار مشهد

دقایقی بعد، ماجرای این جنایت هولناک که به شیوه گانگسترهای غربی انجام شده است بود به وسیله ماموران انتظامی به قاضی خاص قتل عمد مشهد گزارش شد. عقربه های ساعت حدود 22 شب را نشان می داد که قاضی «کاظم میرزایی» به همراه کارآگاهان اداره جنایی و عوامل بررسی صحنه جرم، عازم مرکز درمانی شدند.

بررسی های مقدماتی حاکی از آن بود که مقتول «ح-س» نام دارد و به علت اصابت گلوله به نواحی سر و صورت و قفسه سینه جان باخته هست. این گونه بود که تحقیقات شبانه مقام قضایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به چهارراه امامیه مشهد کشیده شد. یکی از شاهدان اتفاق از شلیک با سلاح جنگی نیز خبر داد و گفت: هنگامی که پراید مهاجمان متوقف شد، 2 نفر از آن بیرون آمدند که یکی از آن ها سلاح وینچستر داشت و با آن شلیک می کرد. ولی فرد دیگری نیز که سلاح کلت کمری را در دست می فشرد، از داخل فضای سبز بیرون آمد و بی نشانه 2 گلوله دیگر شلیک کرد.

تیراندازی مرگبار مشهد با اسلحه وینچستر به خاطر اختلافاتی بوده که بر سر ارتباط با یک زن رخ داده است.

در همین حال «قاضی میرزایی» دستور بازرسی خودروی خون آلود را صادر کرد و کارآگاهان جهت یافتن سرنخی از ماجرای این جنایت هولناک به جست و جو پرداختند تا این که شمشیر و چماقی بزرگ در کنار جسد راننده ماشین پیدا شد.

بدین ترتیب بررسی های کارآگاهان به شیوه دیگری ادامه یافت آیا که احتمال آشنایی و خصومت قبلی بین مهاجمان و سرنشینان پراید سفید رنگ قوت گرفت.در حالی که تحقیقات مقام قضایی و کارآگاهان به بامداد روز گذشته کشیده شده است بود، قاضی میرزایی دستور احضار 2 تن از همراهان مقتول را صادر کرد و بدهید ترتیب «ش-س» (برادر مقتول) و دوست وی که از سرنشینان پراید بودند جهت پاره ای توضیحات به مقر پلیس آگاهی خراسان رضوی هدایت شدند.

«ش» در بازجویی ها گفت: من و برادرم (مقتول) و یکی از دوستانمان سوار بر پراید به منطقه قاسم آباد رفتیم تا یکی از دوستانمان را ملاقات کنیم. در حالی که من و دوستم از ماشین پیاده می شدیم ناگهان یکی از مهاجمان را که به طرف ما می آمد شناختم و فریاد زدم فرار کنید! برادرم داخل ماشین بود، من داخل کوچه ای در همان منطقه گریختم ولی با شنیدن صدای گلوله متوقف شدم و به محل بازگشتم که با پیکر غرق در خون برادرم روبه رو شدم. این جوان راجع به چگونگی ماجرای شلیک مهاجمان ناشناس نیز گفت: حدود 3 روز قبل آن ها به سوی من در بولوار آزادی شلیک کرده بودند. آن روز من با زنی قرار داشتم لیکن آن زن پیشنهاد کرده بود به همراه او به شمال بروم! ولی هنگامی که به محل قرار رفتم، افرادی به سوی من تیراندازی کردند!

ردپای یک زن در تیراندازی مرگبار مشهد

سرنشین دیگر پراید نیز گفت: لحظه درگیری، من از ماشین پراید پیاده شدم و به سمت نانوایی در همان محل رفتم که ناگهان مهاجمان شلیک کردند! به دنبال بیانات این 2 جوان، روند تحقیقات به سوی زنی کشیده شد که ردپای او در این پرونده به چشم می خورد. بررسی های زیاد در این باره مشخص کرد زن مورد ادعای «ش» قبل از وی با فرد دیگری آشنا بوده که گفته می شود آن مرد دستور «زهرچشم گیری» از «ش» را صادر کرده هست.

بنا بر این گزارش، سرنخ های پلیسی کارآگاهان با راهنمایی های قاضی میرزایی به مردی زندانی رسید که بعضی ادعاها نشان می داد آن مرد زندانی، همان فرد ناشناس است که دستور «زهرچشم گرفتن» را صادر کرده هست. بررسی های زیاد در تاریک منزل این قتل هولناک که به شیوه گانگستری در مشهد رخ داد، در حالی ادامه دارد که تا آخرین ساعات چاپ خبر، مقام قضایی و کارآگاهان هنوز مشغول تحقیقات محرمانه راجع به این پرونده بودند.

تیراندازی مرگبار مشهد با اسلحه وینچستر به خاطر اختلافاتی بوده که بر سر ارتباط با یک زن رخ داده است.

واژه های کلیدی: ماشین | گلوله | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz