کلاس شماره قانون روزنامه انتخابات خبر

کلاس: شماره قانون روزنامه انتخابات خبر کاریکاتور

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری شروع فصل دوم «لیسانسه‌ها» از سه روز دیگر

امیر کاظمی منشتر شدن تصویری از فصل دوم سریال «لیسانسه‌ها» در صفحه اینستاگرامش از شروع پخش این سریال از سه روز دیگر خبر داد.

شروع فصل دوم «لیسانسه‌ها» از سه روز دیگر

شروع فصل دوم «لیسانسه ها» از سه روز دیگر

عبارات مهم : زندگی

امیر کاظمی منشتر شدن تصویری از فصل دوم سریال «لیسانسه ها» در صفحه اینستاگرامش از شروع پخش این سریال از سه روز دیگر خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، امیر کاظمی بازیگر سریال «لیسانسه ها» در صفحه اینستاگرامش نوشت: «سه روز تا شروع فصل دوم ليسانسه ها، از دوشنبه ٢٩ آبان روزهاى شنبه تا پنجشنبه ساعت ٢٠:٤٥ از شبكه سه.»

شروع فصل دوم «لیسانسه‌ها» از سه روز دیگر

«لیسانسه ها» نام مجموعه ای تلویزیونی است که فصل اول آن از شبکه سه سیما پخش شد. سروش صحت کارگردانی و ایمان صفایی به همراه او نویسندگی این سریال را بر عهده داشتند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «سه جوان لیسانسه که هر یک مشکلاتی دارند. یکی فکر مهاجرت در سر دارد و یکی دنبال تشکیل زندگی و دیگری هم دنبال مسکن. مازیار رحمتی (امیر کاظمی) در یک خانواده از هم پاشیده زندگی می کند، پدرش معتاد و خودش در فکر مهاجرت است که متوجه بیماری سرطانش می شود. حبیب نقوی (هوتن شکیبا) پسری پولدار است و علاقه مند به ازدواج ولی به علت ضعف در برقراری روابط اجتماعی هنوز نتوانسته همسری گزینش کند. مسعود شریفیان (امیرحسین رستمی) در آستانه ازدواج، هم مقداری پول جهت مسکن نیاز دارد و جویای کار است.» نقش های مهم این سریال را هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی و امیر کاظمی ایفا می کنند.

امیر کاظمی منشتر شدن تصویری از فصل دوم سریال «لیسانسه‌ها» در صفحه اینستاگرامش از شروع پخش این سریال از سه روز دیگر خبر داد.

واژه های کلیدی: زندگی | سریال | ازدواج | مهاجرت | هوتن شکیبا | امیرحسین رستمی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz