کلاس شماره قانون روزنامه انتخابات خبر

کلاس: شماره قانون روزنامه انتخابات خبر کاریکاتور

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آزمون در جام‌جهانی خود را ثابت می‌کند/ او بدشانسی آورد ، بردیف

سرمربی روبین کازان بیان کرد سردار آزمون در جام جهانی روسیه خودش را اثبات خواهد کرد. 

آزمون در جام‌جهانی خود را ثابت می‌کند/ او بدشانسی آورد ، بردیف

بردیف: آزمون در جام جهانی خود را ثابت می کند/ او بدشانسی آورد

عبارات مهم : کازان

سرمربی روبین کازان بیان کرد سردار آزمون در جام جهانی روسیه خودش را اثبات خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، قربان بردیف سرمربی روبین کازان به حمایت از مهاجم ایرانی خود پرداخت. قربان بردیف راجع به این پرسش که علت افت آزمون را چه می داند، اضافه کرد: واقعا جهت آزمون خیلی سخت است تا با فشارهای موجود کنار بیاد. کلوب های زیادی خواهان او هستند. آرسنال و سلتیک پیشنهاد دادند. اورتون با مالک ایرانی خود به سراغ من آمد تا مذاکره کند. بارها با پدر آزمون راجع به انتقال او صحبت کردند. توجه خیلی زیادی به او می شود و خدا را شکر می کنم که خود سردار بازیکن با تجربه ای است.

آزمون در جام‌جهانی خود را ثابت می‌کند/ او بدشانسی آورد ، بردیف

وی ادامه داد: او یک فصل در روبین کازان ستاره بود، ولی در این فصل افت داشت. این فصل در بازی با لوکوموتیو همان بازیکنی بود که می خواستم. البته این را هم بگویم که جهت یک مهاجم شانس خیلی مهم هست. او بد شانسی هم آورد. شاید یک سری واکنش‌ها غیرحرفه ای باعث شد خودش را در این فصل نشان ندهد. من به خود او هم این مساله را گفتم. ما او را مجانی جهت سه سال به خدمت گرفتیم.

سرمربی روبین کازان در پاسخ به این پرسش که چه انتظاری از آزمون در آینده دارد، گفت: من فکر می کنم او در جام جهانی خود را اثبات کند. من شک ندارم که آزمون به کلوب بزرگی خواهد رفت. فقط نباید این مرحل جهت او خیلی سریع اتفاق بیفتد. من از توانمندی های این بازیکن به خوبی آگاه هستم و مطمئن هستم او در آینده به بازیکن بزرگ تری تبدیل خواهد شد.

واژه های کلیدی: کازان | سرمربی | ایرانی | بازیکن | جام جهانی | سردار آزمون | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz